Wtorek XXVIII tygodnia Okresu Zwykłego

Ewangelia wg św. Łukasza 11,37-41.

Pewien faryzeusz zaprosił Jezusa do siebie na obiad. Poszedł więc i zajął miejsce za stołem. Lecz faryzeusz, widząc to, wyraził zdziwienie, że nie obmył wpierw rąk przed posiłkiem. Na to rzekł Pan do ...

PLAKAT_SCHOLA_2.jpg

Zapraszamy na pierwsze spotkanie przygotowujące do bierzmowania w niedzielę, 13 października, po mszy wieczornej w salce nad zakrystią. Proszę przynieść zaświadczenie o chrzcie ze swoich parafii (nie obowiązuje ochrzczonych w Blizne). [koniec komunikatu]

W minioną niedzielę wśród nas znalazły się naprawdę odważne osoby. Ludzie, którzy nie boją się krwi. Wielcy bohaterowie, którzy przez bezinteresowny dar swojej krwi pomogli uratować komuś życie. Jak to bywa z prawdziwymi bohaterami pomagają nie dla sławy, rozgłosu czy dla pieniędzy, ale z potrzeby serca.

Zapraszamy codziennie na wspólnotowy różaniec po Mszy wieczornej, a w niedzielę przed Mszą o 17.30. Różaniec jest jedną z najbardziej popularnych modlitw na świecie.

8 września 2019 r. na sumie odpustowej, parę słów wygłosił ks. Tomasz Paśko (link do nagrania w artykule).

Dwudniowy „wyjazd do Torunia” zorganizowany przez ks. Pawła był pielgrzymką do Płocka, Torunia i Włocławka.

Kontynuujemy po przerwie wakacyjnej prezentowanie Parafii naszego Dekanatu Laseckiego. Jeden z najdalej położonych i ostatnich Parafii Dekanatu jest parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Zaborowie i kościół pw. Św. Anny.

Relacja z wyjazdu do Włocławka

Czy można połączyć rower, konie i kajaki?

Podkategorie