Sobota V tygodnia Okresu Zwykłego

Ewangelia wg św. Marka 8,1-10.

W owym czasie, gdy znowu wielki tłum był z Jezusem i nie mieli co jeść, przywołał do siebie uczniów i rzekł im: «Żal Mi tego tłumu, bo już trzy dni trwają przy Mnie, a nie mają co jeść. I jeśli ich pu...

  • 11 hours ago

    Prawda jest wspaniałym objawieniem Boga, Jego ojcowskiego oblicza. Prawda to Jego bezgraniczna miłość.

PLAKAT_SCHOLA_2.jpg

Wizytę w tygodniu rozpoczynamy o g. 17-18, w sobotę o g. 11. Proszę o poinformowanie sąsiadów i umieścić informację na forach mieszkańców.

Posprzątaliśmy nasze mieszkania, zadbaliśmy o środowisko, pomogliśmy misjonarzom!

Wybraliśmy się na lodowisko GOSiRu w Izabelinie. Tym razem na ślizgawce był Paweł z bratem Kamilem i Kacper z tatą. Pierwsze minuty na lodzie były spokojne, ale z każdą minutą, z każdym ślizgiem pobyt na lodzie stawał się coraz pewniejszy. Pod koniec nawet bawiliśmy się w berka. Dzięki temu godzina minęła bardzo szybko.

Niedziela Chrztu Pańskiego zakończyła okres Narodzenia Pańskiego. W naszej parafii odbyło się wspólnotowe kolędowanie.

Na pasterce, nasz ksiądz proboszcz kanonik Marian Rowicki ogłosił nam radosną nowinę. Nie tylko, że dziś w nocy narodził się nam Zbawiciel Świata, co jest oczywiste, ale również decyzję ks. Kardynała Kazimierza Nycza sprzed kilku wówczas godzin.

W dzień wspomnienia Świętego Jana Bosko, wychowawcy i przyjaciela młodzieży oraz założyciela Salezjanów, odbył się sportowy wypad z ministrantami. On też patronował nam na Balu Wszystkich Świętych.

Na przełomie lat 80. i 90., przy okazji Bożego Narodzenia, ktoś wpadł na wspaniały pomysł, aby dzieci z Domów Dziecka spędzały Święta w jakiejś życzliwej rodzinie.

Zapraszamy na bal karnawałowy dla małżeństw sakramentalnych, który odbędzie się dnia 16 lutego w godzinach 17:00 - 22:30 w sali Automobilklubu Polskiego ul.Powstańców Śląskich 127.

Hasło naszej Akcji to: „OCZYŚĆ DOM I ŚWIAT Z ELEKTROŚMIECI, ZOSTAŃ PATRONEM POLSKICH MISJONARZY”.

Podkategorie