Wtorek w Oktawie Wielkanocy

Ewangelia wg św. Jana 20,11-18.

Maria Magdalena stała przed grobem płacząc. A kiedy tak płakała, nachyliła się do grobu i ujrzała dwóch aniołów w bieli, siedzących tam, gdzie leżało ciało Jezusa – jednego w miejscu głowy, drugiego w...

  • 12 hours ago

    Przyjmijmy w naszym życiu zwycięstwo Chrystusa nad grzechem i śmiercią. W ten sposób ogarniemy także stworzenie Jego przemieniającą mocą.

PLAKAT_SCHOLA_2.jpg

Najważniejszy dla Chrześcijan okres, jakim jest Triduum Paschalne, niesie w sobie Misterium Zbawienia. Mimo upływu czasu, Tajemnica ta nawet i dzisiaj nie jest całkowicie zrozumiała.

Każda rzecz ma swój czas...

Uroczysty wjazd do Jerozolimy w Niedzielę Palmową rozpoczyna odliczanie do odkrycia Tajemnicy skrytej w Wielkanocy.

Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy wieczornej.

Rower, kajak, koń czy można to połączyć? Zapraszamy na wyjazd Blizne-Częstochowa.

Za nami już druga Nocna Biegowa Droga Krzyżowa. Wystartowaliśmy spod naszej parafialnego kościoła z lekkim opóźnieniem, ok. 20.15.

Nauczycielka, osoby uczące się w podstawówce, student medycyny, licealiści, budowlaniec, specjalista PR, aktorka, informatyk, pracownik biurowy - co tych ludzi łączy? Postanowili pomóc potrzebującym, ubogim i poświęcili ok. 3 godziny w sobotę.

W poprzednią niedzielę nasi parafianie mieli niezwykłą okazje spotkać się z misjonarzem ks. Kazimierzem Kieszkiem. Opowiadał o Islamie i posłudze misyjnej.

Zapraszamy na warsztaty ze św. Józefem rzemieślnikiem. Odbędą się one 14 kwietnia po mszy o 10:30 w salce nad zakrystią.

,,Duchowość dla Warszawy” to nazwa cyklu wykładów otwartych organizowanych przez PWTW we współpracy z Biblioteką Rolniczą, które odbywają się w Centralnej Bibliotece Rolniczej, ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie.

Podkategorie