Środa II tygodnia Adwentu

Ewangelia wg św. Mateusza 11,28-30.

Jezus przemówił tymi słowami: «Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny ser...

  • 16 hours ago

    Tak, jak “pasterz pasie swą trzodę, gromadzi ją swoim ramieniem, jagnięta nosi na swej piersi, owce karmiące prowa… https://t.co/hiVjyOAVg7

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

Zapraszamy do współudziału! Nasza część akcji odbędzie się już za parę dni, tj. 6 i 7 grudnia (w piątek i sobotę) w sklepie Biedronka w Nowych Babicach przy ul. Warszawskiej 193/195.

Dnia 15 grudnia 2019 roku w Parafii Objawienia Pańskiego w Bliznem odbędzie się akcja charytatywna dla naszego parafianina Łukasza Pietryka.

Czasem mamy wątpliwości, gdzie jest nasza parafia. Mieszkamy w jednym miejscu, zameldowani jesteśmy gdzie indziej, a chodzimy do kościoła jeszcze gdzie indziej.

Wizytę w tygodniu rozpoczynamy o godz. 18.00, a w sobotę od godz. 11:00.

Na podstawie książki „Przewodnik: bioetyka dla młodych”.

Po wspólnym udanym wyjściu do kina na film „Nieplanowane”, ksiądz Paweł zaprasza nas… do teatru!

Niedziela, 10 listopada 2019. Wigilia kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Podkategorie