Wtorek XIV tygodnia Okresu Zwykłego

Ewangelia wg św. Mateusza 9,32-38.

Przyprowadzono do Jezusa opętanego niemowę. Po wyrzuceniu złego ducha niemy odzyskał mowę, a tłumy pełne podziwu wołały: «Jeszcze się nigdy nic podobnego nie pojawiło w Izraelu!» Lecz faryzeusze mówi...

  • yesterday

    Wiara pozwala nam iść z Jezusem po drogach świata w pewności, że moc Jego Ducha pokona moce zła, poddając je panowaniu Bożej miłości.

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

Fundacja im. ks. Aleksandra Fedorowicza z Izabelina gorąco zaprasza na IV bieg i piknik rodzinny "AliRun- biegnij z ks. Alim".

W tym roku organizowany jest pod hasłem pod hasłem "Miłość jest Pierwsza".

Najpierw o godz. 10:00 w kościele w Izabelinie odbędzie się Msza św. o beatyfikację ks. Alego i modlitwa przy jego grobie a następnie - na Polanie Jakubów przy Dyrekcji Kampinoskiego Parku Narodowego - będą biegi, piknik rodzinny i inne atrakcje dla dzieci, młodzieży i rodzin. Przewidziany jest także koncert muzyki chrześcijańskiej. Gościem specjalnym jest  O. Łukasza Buksa – franciszkanin.

Zapisy na biegi trwają i wszystkie szczegóły na plakatach oraz na stronie fundacji  www.przyjacielealego.pl
(https://zapisyonline.com/wydarzenie/106,iv-alirun-biegnij-z-ks-alim-milosc-jest-pierwsza)

plakat-biegu_2019_2.jpg