Wtorek XV tygodnia Okresu Zwykłego

Ewangelia wg św. Mateusza 11,20-24.

Jezus począł czynić wyrzuty miastom, w których najwięcej Jego cudów się dokonało, że się nie nawróciły. «Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które...

  • about 1 hour ago

    W dniu sądu nie będziemy sądzeni za nasze idee, ale za współczucie, które mieliśmy.

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

Wszystkich miłośników jednośladów napędzanych siłą mięśni zapraszam w ostatnią niedzielę czerwca (28.06) na Mszę Świętą o g. 10.30 do kościoła Objawienia Pańskiego w Bliznem (ul. Łaszczyńskiego 1).

Kupienie kasku i ostrożna jazda to jedno, a my chcemy zwiększać nasze bezpieczeństwo również z pomocą Bożych środków.

Po Mszy zbierzemy się przed głównym wejściem i będziemy prosić Pana Boga, by miał nas w opiece podczas wszystkich naszych wakacyjnych i powakacyjnych podróży.


A po poświęceniu…

Rowerowa rywalizacja dla najmłodszych (obowiązkowy kask)! Jesteś pewien, że Twój pojazd jest już gotowy do drogi? Przyjmij od nas prezent: bezpłatne smarowanie łańcuchaOdbędzie się ono pod koniec naszego rowerowego spotkania.


Wygląda na to, że szykuje się niezła jazda...

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, rower i tekst


LANIE WODY (ŚWIĘCONEJ)

Jak widać w czasie Wielkiego Święcenia Jednośladów ks. Tommy kropił nasze pojazdy naprawdę od serca.

Dziękujemy Pani Iwonie Olszewskiej-Król za przesłanie filmiku.

Jedźcie w pokoju Chrystusa!

Zobacz zdjęcia z tego dnia