Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Ewangelia wg św. Łukasza 6,12-19.

Pewnego razu Jezus wyszedł na górę, aby się modlić, i całą noc trwał na modlitwie do Boga. Z nastaniem dnia przywołał swoich uczniów i wybrał spośród nich dwunastu, których też nazwał apostołami: Sz...

  • yesterday

    Duch Święty, który wypływa z Paschy Jezusa, jest zasadą życia duchowego. To On przemienia serca: nie nasze uczynki,… https://t.co/AbXw31vyXF

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

Drogie mamy zapraszam na warsztaty pt. „Mama córce- kobieta kobietce”, aby Wasze córki bezpośrednio od Was mogły dowiedzieć się o pięknych kobiecych sprawach.

Warsztaty kierowane są do mam córek w wieku 9-12 lat. Warsztaty realizowane są przez nauczycielkę metod narutralnego planowania rodziny Instytutu Naturalnego Planowania Rodziny INER Polska według metody prof. J. Rötzera www.iner.pl .

Warsztaty mają na celu stworzenie przestrzeni do rozmowy mamy i córki na tematy związane z płciowością i dojrzewaniem. Celem jest tak wesprzeć mamę (bądź bliską ciocię, mamę chrzestną) 9-12 letniej dziewczynki, by porozmawiała ze swoją córką wchodzącą w okres dorastania o tym, jak będzie zmieniało się jej ciało, o pojawieniu się pierwszej miesiączki, higienie, pięknie funkcjonowania kobiecego cyklu, dojrzewaniu i płodności.

Przy tworzeniu zestawu materiałów edukacyjnych i metodyki pracy postawiono na merytoryczność przekazu i atrakcyjność formy, by pomóc mamie zachwycić córkę pięknem jej własnej kobiecości.

Warsztaty będą prowadzone w naszej parafii Objawiania Pańskiego

9 października w godz. 9-13.

Koszt warsztatów to 160 zł, w tym piękne i rzetelne materiały dydaktyczne dla Mamy i Córki.

Więcej na temat warsztatów znajdziecie na stronie www.mamacorce.iner.pl

 Zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszam!!

Katarzyna Segeth-Boniecka