Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Ewangelia wg św. Łukasza 1,26-38.

Bóg posłał anioła Gabriela do miasta w Galilei, zwanego Nazaret, do Dziewicy poślubionej mężowi, imieniem Józef, z rodu Dawida; a Dziewicy było na imię Maryja. Anioł wszedł do Niej i rzekł: «Bądź poz...

  • 13 hours ago

    Dzisiaj obchodzimy Dzień Modlitwy i Pamięci o Misjonarzach Męczennikach. Jest to bodziec do dawania mężnego świadec… https://t.co/CsPctMXU6G

PLAKAT_SCHOLA_2.jpg

Tęczowa rewolucja kontra katolickie wychowanie. 

http://www.tv-trwam.pl/film/rozmowy-niedokonczone-09032019

Ostrzegamy rodziców przed tzw. "edukatorami".

"W deklaracji jest zapowiedź, że ma wejść do szkół wychowanie seksualne, opracowane według standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Każdy, kto zna ten dokument, wie, że jest ona propedofilska.

O czym dokładnie mają się "uczyć" dzieci?

4 latki - o masturbacji
6 latki - o wyrażaniu zgody na seks
9 latki - o pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmie

W krajach takich jak Niemcy, Szwajcaria czy Szwecja dzieci w przedszkolach zmuszane są do rozmaitych "zabaw w doktora", w trakcie których uczy się je masturbacji. W książeczce wydanej dla niemieckich przedszkolaków "ABC ludzkiego ciała. Leksykon dla dziewczynek i chłopców": możemy przeczytać m.in:

- „dotykanie jąder może być rozkoszne i piękne”,
- „łechtaczka znajduje się z przodu pomiędzy małymi wargami sromowymi. Dotykanie łechtaczki może dostarczyć wiele rozkoszy”,
- „prezerwatywy można kupić w różnych kolorach, rozmiarach i gustach smakowych.

To nie jest żadna "edukacja". To konkrety instruktaż pedofilski, oswajający dzieci z seksem i rozbudzający seksualnie od najmłodszych lat życia.

W szwajcarskich przedszkolach dzieci dostają za zadanie zaznaczenie na kartkach z dokładnym rysunkiem ciała miejsc, w których lubią być dotykane. Szwajcarskie przedszkolaki zmusza się również do zabaw erotycznymi gadżetami przedstawiającymi narządy płciowe aby nauczyć ich, że dotyk części ciała może wywoływać namiętność. Tego typu zajęcia są dla wszystkich dzieci obowiązkowe.

Za oceanem, w USA i Kanadzie, przedszkolaki zmuszane są do brania udziału w spotkaniach z transwestytami i transseksualistami.

Nie zamierzamy się ugiąć i zrezygnować z walki o dzieci. Musimy dotrzeć z prawdą o "edukacji" seksualnej i planach lobby LGBT do jak największej liczby osób, w szczególności do rodziców i nauczycieli. Kary mają grozić również za mówienie o związkach homoseksualizmu i lobby LGBT z pedofilią.

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl