Wtorek IX tygodnia Okresu Zwykłego

Ewangelia wg św. Marka 12,13-17.

Uczeni w Piśmie i starsi posłali do Jezusa kilku faryzeuszów i zwolenników Heroda, którzy mieli pochwycić Go w mowie. Ci przyszli i rzekli do Niego: «Nauczycielu, wiemy, że jesteś prawdomówny i na nik...

  • 17 hours ago

    Kościół, który jest matką podąża drogą czułości i współczucia. Kto jest dzieckiem Kościoła, jest osobą łagodną, czu… https://t.co/p8go155gpQ

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

Zapraszamy na nowy cykl – przez cały maj!

Kardynał Wyszyński. Wszystko postawił na Maryję, a zwycięstwo nad złem, jakie stało się jego udziałem, pokazało, że się nie zawiódł. Czego nauczyła Go Jasna Pani w czasie jego drogi? Odpowiedź znajdziesz na naszym Facebooku.

Codziennie przez cały maj kardynał Wyszyński będzie dzielił się z nami krótkimi myślami o Matce Bożej (informacje na stronie internetowej mogą być aktualizowane z opóźnieniem). Z radością informujemy, że piękne rozważania do jego słów napisała nasza Parafianka Agnieszka Szymajda.

Zawierzamy nasz cykl Panu Bogu i prosimy, by słowa kardynała były dla nas wskazówką i inspiracją.