Wtorek XII tygodnia Okresu Zwykłego

Ewangelia wg św. Mateusza 7,6.12-14.

Jezus powiedział do swoich uczniów: «Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, nie poszarpały was samych. Wszystko wi...

25 lat Parafii

Objawienia Pańskiego w Bliznem

Skontaktuj się z nami i podaruj bliskim bilet na spektakl!

 prezent świąteczny

Siostra Faustyna ma kryzys powołania, chce opuścić zakon, a ks. Michał Sopoćko czuje się nieco wypalony w kapłaństwie. Właśnie w to miejsce wkracza Bóg.

Pomiędzy zakonnicą a jej spowiednikiem rodzi się przyjaźń, która zmieni losy świata, gdyż pozwoli na przyjęcie i przekazanie ludzkości orędzia o Bożym Miłosierdziu.

Scenariusz spektaklu „Jestem z tobą” został oparty na „Dzienniczku” oraz wspomnieniach bł. ks. Sopoćki. Reżyserem jest Adam Woronowicz, czyli filmowy ks. Popiełuszko.

– Wiara jest dla mnie jak tlen – powiedział jakiś czas temu w wywiadzie dla Archidiecezji Łódzkiej.

Już 29 stycznia 2023 roku o g. 15:00 ta profesjonalna sztuka zostanie wystawiona u ks. Pawła Paligi w sali teatralnej przy kościele pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Męczenników Rzymskich (na ul. Rybnickiej 27 w warszawskich Włochach).

Jeśli w Twojej torbie Mikołaja nadal jest wolna przestrzeń, pomyśl o tym, aby włożyć do niej jeden lub kilka biletów na spektakl „Jestem z Tobą”! Ten idealny prezent na święta można nabyć:

- w zakrystii u P. Kościelnego Sylwestra Klimka

- wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

- pisząc do nas na Facebooku

Cena biletu – cegiełki to 40 zł.  

Zaprasza ks. Paweł Paliga.

A my polecamy.