Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Ewangelia wg św. Łukasza 1,26-38.

Bóg posłał anioła Gabriela do miasta w Galilei, zwanego Nazaret, do dziewicy poślubionej mężowi, imieniem Józef, z rodu Dawida; a dziewicy było na imię Maryja. Wszedłszy do Niej, Anioł rzekł: «Bądź ...

  • 10 hours ago

    Poprzez Chrzest, staliśmy się na zawsze umiłowanymi dziećmi Boga. Oto nasze oryginalne piękno, którym należy się ra… https://t.co/D1rOmrGXI4

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

Zapraszamy dzieci i dorosłych na przestawienie "ZŁOTE JABŁKO" oraz na BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH!


W sobotę 22.10 o godzinie 16.00 w salce parafialnej nad zakrystią odbędzie się spektakl Teatru Bliżej Nieba pt. "Złote jabłko", a tuż po nim Bal Wszystkich Świętych.


W programie zabawy, tańce oraz słodki poczęstunek. Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku 3-10 lat do przebierania się w stroje znanych świętych. Najciekawsze przebrania będą nagrodzone. Wstęp wolny!


plakat 2022


Bardzo prosimy rodziców oraz parafian o pomoc przy przygotowaniach do zabawy. Osoby, które chciałyby się zaangażować zachęcamy do:

- 13.10 (czwartek) - rozkładania podestu/sceny na przedstawianie (panowie)

- 19.10 i 20.10 (środa, czwartek) - sprzątania sali nad zakrystią

- 21.10 - przystrajania sali balonami

- 22.10 - przynoszenia słodkości (ciast, ciasteczek, babeczek) w dniu balu.


Osoby chętne do pomocy prosimy o zgłaszanie się do ks. Andrzeja. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc. ZAPRASZAMY!


ZLOTE JABLKO OKmaly