Czwartek XIII tygodnia Okresu Zwykłego

Ewangelia wg św. Mateusza 9,1-8.

Jezus wsiadł do łodzi, przeprawił się z powrotem i przyszedł do swego miasta. A oto przynieśli Mu paralityka, leżącego na łożu. Jezus, widząc ich wiarę, rzekł do paralityka: «Ufaj, synu! Odpuszczone ...

  • 13 hours ago

    Słuchajmy razem tego, co Duch mówi do Kościoła, zachowujmy komunię. Została nam dana Pascha, pozwólmy więc, by strz… https://t.co/QMpQ07Rn8S

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

Akcja Paczka dla Ukrainy jeszcze trwa!


I znów parafianie odpowiedzieli hojnością na kolejną akcję pomocową dla Ukrainy. W zakrystii większość kartonów zostało skompletowanych. Wszystkim darczyńcom wielkie dzięki Niech Wam wszystkim Pan Bóg stokrotnie wynagrodzi! 


Zostały jednak dosłownie CZTERY kartony prawie pełne, skompletowane z darów przyniesionych luzem. Dlatego prosimy jeszcze o ten jedenwysiłek finansowo-logistyczny i dostarczenie dóbr, którymi będziemy mogli uzupełnić cztery paczki. Lista z potrzebnymi artykułami znajduje się pod tym linkiem.


Pomagamy, nie odpuszczamy! Dary zbieramy jeszcze w tygodniu po majówce.