Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

Ewangelia wg św. Jana 1,47-51.

Jezus ujrzał, jak Natanael zbliżał się do Niego, i powiedział o nim: «Patrz, to prawdziwy Izraelita, w którym nie ma podstępu». Powiedział do Niego Natanael: «Skąd mnie znasz?» Odrzekł mu Jezus: «Wid...

  • 7 hours ago

    Jezus karmi tłumy (Łk 9, 10-17) i prosi apostołów, aby nic się nie zmarnowało. Ponieważ, kiedy nie marnuje się poży… https://t.co/rArD9WA6l8

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

Akcja Paczka dla Ukrainy jeszcze trwa!


I znów parafianie odpowiedzieli hojnością na kolejną akcję pomocową dla Ukrainy. W zakrystii większość kartonów zostało skompletowanych. Wszystkim darczyńcom wielkie dzięki Niech Wam wszystkim Pan Bóg stokrotnie wynagrodzi! 


Zostały jednak dosłownie CZTERY kartony prawie pełne, skompletowane z darów przyniesionych luzem. Dlatego prosimy jeszcze o ten jedenwysiłek finansowo-logistyczny i dostarczenie dóbr, którymi będziemy mogli uzupełnić cztery paczki. Lista z potrzebnymi artykułami znajduje się pod tym linkiem.


Pomagamy, nie odpuszczamy! Dary zbieramy jeszcze w tygodniu po majówce.