Czwartek XIII tygodnia Okresu Zwykłego

Ewangelia wg św. Mateusza 9,1-8.

Jezus wsiadł do łodzi, przeprawił się z powrotem i przyszedł do swego miasta. A oto przynieśli Mu paralityka, leżącego na łożu. Jezus, widząc ich wiarę, rzekł do paralityka: «Ufaj, synu! Odpuszczone ...

  • 14 hours ago

    Słuchajmy razem tego, co Duch mówi do Kościoła, zachowujmy komunię. Została nam dana Pascha, pozwólmy więc, by strz… https://t.co/QMpQ07Rn8S

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

Jeśli jesteś zdrowy i pełnoletni, możesz oddać cząstkę siebie komuś, kto tego potrzebuje. Już w najbliższą niedzielę!

Prawdziwa miłość jest bezinteresowna. Daje, nie licząc na nic w zamian.

Rano zjedz lekkie śniadanie, dzień wcześniej wypij nieco więcej płynów. Weź ze sobą dowód osobisty. A potem przyjdź pod kościół św. Tereski, po sąsiedzku, tuż za granicą Bemowa i oddaj honorowo krew. 

Zostań BOHATEREM uratuj ŻYCIE oddaj KREW

Serdecznie zapraszamy.

„Dawajcie, a będzie wam dane; miarą dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i opływającą wsypią w zanadrza wasze. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie.” (Łk 6, 38)