Czwartek XIII tygodnia Okresu Zwykłego

Ewangelia wg św. Mateusza 9,1-8.

Jezus wsiadł do łodzi, przeprawił się z powrotem i przyszedł do swego miasta. A oto przynieśli Mu paralityka, leżącego na łożu. Jezus, widząc ich wiarę, rzekł do paralityka: «Ufaj, synu! Odpuszczone ...

  • 12 hours ago

    Słuchajmy razem tego, co Duch mówi do Kościoła, zachowujmy komunię. Została nam dana Pascha, pozwólmy więc, by strz… https://t.co/QMpQ07Rn8S

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

„Gruzja. Śladami Wczesnego Chrześcijaństwa” to zapierający dech w piersiach duchowy szlak... Zapisy tylko do końca stycznia!

iman gozal 5iQWgow3 S0 unsplash small

Ks. Paweł Paliga zaprasza na wspólną podróż w dniach 28 kwietnia - 6 maja na trasie: Warszawa Tbilisi  David Gareja – Bodbe – Mtskheta – Gudauri – Vardzia – Borjomi – Batumi.

W programie m.in.:

- przejazd słynną Gruzińską Drogą Wojenną,

- podróż jeepami do cerkwi Świętej Trójcy położonej na wysokości 2170 m.n.p.m.,

- wizyta w Vardzi: wykutym w skale mieście-klasztorze, ze zdobionymi komnatami, tunelem i częścią świątynną.

A ponadto strawa dla ciała:

- pobyt w uzdrowisku wód mineralnych

- oraz w Batumi – słynnym nadmorskim kurorcie

CENA ZAWIERA m.in.: przelot samolotem, wyżywienie 2 razy dziennie, przejazdy autokarem i bilety wstępu do zwiedzanych miejsc, przewodnika, ubezpieczenia.

Szczegółowy program, ważne informacje:

http://swietateresa.pl/gruzja-sladami-wczesnego-chrzescijanstwa/

Polecamy. 

Plakat Gruzja