Wtorek XV tygodnia Okresu Zwykłego

Ewangelia wg św. Mateusza 11,20-24.

Jezus począł czynić wyrzuty miastom, w których najwięcej Jego cudów się dokonało, że się nie nawróciły. «Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które...

  • 50 minutes ago

    W dniu sądu nie będziemy sądzeni za nasze idee, ale za współczucie, które mieliśmy.

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

NA 100. ROCZNICĘ URODZIN JANA PAWŁA II!

 Jak urodziny, to musi być prezent. Co na jubileusz papieski szykuje nasza wspólnota parafialna?

Wirtualny album pełen wspomnień o naszym ukochanym rodaku!

Zapraszamy, by wzbogacić go o część siebie... Istnieją 2 opcje:


1) Jan Paweł II był jednym z najczęściej fotografowanych ludzi na świecie. Powiedz nam, jakie jest Twoje ulubione zdjęcie z wizerunkiem Ojca Świętego? A może byłeś kiedyś na spotkaniu z papieżem lub na pielgrzymce i masz prywatne zdjęcia z tych chwil?


2) Zacytuj papieża! Prześlij nam jego wypowiedź bądź zdanie, które kiedyś Cię poruszyły, zmotywowały, rzuciły światło, a może wręcz odmieniły życie? Powiedz krótko, czemu? Możesz też wysłać mem. Przypomnijmy sobie, jaką naukę zostawił w naszych sercach papież Polak.

Liczymy, że uda nam się zebrać co najmniej 100 tego typu wspomnień autorstwa naszych Parafian.

Zamieszczajcie je na parafialnym facebooku w komentarzach, przesyłajcie na Messengera lub na naszą skrzynkę redakcyjną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można przekazywać je również na kartce księdzu Pawłowi.

Wspólnie powspominajmy dawne chwile i wręczmy Janowi Pawłowi II duchowy prezent w postaci naszego parafialnego albumu!